Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Wkłady chłonne do pieluch wielorazowych

Proponujemy wkłady wielorazowe do pieluch wielorazowych wykonane z różnych materiałów: biobawełny, bambusa, konopi, lnu, a także z mieszanek tych włókien. Dostępne są nie tylko standardowe wkłady chłonne, lecz również boostery – specjalne wkłady do pieluszek wielorazowych, które znacznie zwiększają chłonność bez pogrubiania pieluszki. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, wkłady wielorazowe do pieluszek, są bezpieczne dla delikatnej skóry dzieci, nie powodują otarć i podrażnień. Ponadto wkłady chłonne skutecznie odciągają wilgoć i zatrzymują ją w głębi swojej struktury, co zapewnia maluszkowi pełen komfort. Nasze wkłady do pieluch wielorazowych są uniwersalne, co oznacza, że można stosować je w różnych pieluszkach i składać dowolnie, by uzyskać pożądaną ilość warstw.

21,00 
21,00 
27,00 31,00 
27,00 31,00 
27,00 31,00 
27,00 31,00 
27,00 
14,00 

Pielęgnacyjne właściwości pieluch wielokrotnego użytku

Wkłady wielorazowe do pieluszek wielorazowych dostępne są jako pojedyncze produkty (klasyczne składane oraz prefoldy) oraz całe zestawy. Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad kupnem prezentu, to wkłady wielorazowe do pieluszek są doskonałym pomysłem, który uszczęśliwi zarówno mamę, jak i bobaska.
W asortymencie nie mogło również zabraknąć nieodłącznego elementu wyprawki niemowlęcej, jakim są pieluchy tetrowe z wysokiej jakości bawełny i bambusa. Używane z pokolenia na pokolenie delikatne pieluchy tetrowe nie podrażniają skóry maluszka, pozostawiając ją miękką oraz odpowiednio wypielęgnowaną.

Wkłady wielorazowe do pieluszek wielorazowych, szczególnie w przypadku często przewijanych noworodków, to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne. Poza tym wkłady do pieluch wielorazowych są wyborem dla proekologicznych rodziców dbających o środowisko. W zależności od zastosowanych materiałów, wkłady wielorazowe do pieluch, mogą mieć różną chłonność. Miękkie, delikatne, przyjemne – te określenia charakteryzują dziecięce wkłady na pieluchy. Ponadto szybkie pranie oraz możliwość suszenia sprawiają, że wkłady wielorazowe do pieluch wielorazowych są coraz częściej wybierane przez przyszłe mamy.