Gatki PUL to jeden z moich ulubionych produktów. Jeszcze nie są tak popularne jak bym sobie wymarzyła, ale pomalutku zdobywają swoich wielbicieli. Świetnie się sprawdzają na noc (w połączeniu z formowanką) oraz przy odpieluchowywaniu maluchów (w połączeniu z wkładem chłonnym).

Gatki uszyte są z dzianiny PUL, czyli certyfikowanej tkaniny, zalaminowanej paroprzepuszczalną, cienką membraną, która nie przepuszcza wilgoci, ale pozwala skórze oddychać.

A gdybym wam powiedziała, że powstał nowy sposób wykorzystania naszych gatek w połączeniu z samymi wkładami?

Moda na SIO (z angielskiego Snap in One) w Polsce kwitnie. I nie ma się czemu dziwić. To wdzięczny system, który pozwala w szybki sposób wymienić wkład chłonny, gdy się zabrudzi (lub zostanie zasiusiany). Dodatkowo daje możliwość wygodnego sterowania chłonnością poprzez dodanie (lub odczepienie) poszczególnych wkładów.

W Ekomajtach już od długiego czasu można kupić wkłady z dodatkowymi napami. I to nie bez przyczyny.
Przyszła pora na pokazanie wam zajawki nowego produktu, którego pierwszą wersję już teraz będziecie mogli przetestować. Zanim jednak przejdę do ich szczegółów, kilka wstępnych informacji o samym produkcie.

Gatki PUL – baza

Same gatki nie uległy drastycznej zmianie. Wciąż są (i będą) dostępne w pięciu rozmiarach:

  • NB – do 1 m-ca – na specjalne zamówienie
  • S – szacowany wiek 0-3 m-ce
  • M – szacowany wiek 4-8 m-cy
  • L  –szacowany wiek 9-24 m-ce
  • XL –szacowany wiek 24-36 m-cy

Doszły do nich natomiast dwie dodatkowe napki (z przodu i z tyłu), po jednej z każdej strony. Nie musicie się ich obawiać, ponieważ Gatki PUL są zawsze noszone z „dodatkową warstwą chłonną” czyli formowanką lub (już niedługo) z wkładami, co sprawia, że napki nie przeszkadzają dziecku. Na pierwszy ogień pójdą gatki w rozmiarze L/XL.

Gatki SIO PUL są już dostępne w ofercie!

50,00 

Gatki PUL Dopasowany Brzuszek

Gatki PUL SIO Aloha, ściągacz czarny

50,00 

Gatki PUL Dopasowany Brzuszek

Gatki PUL SIO Lama

50,00 

Wkłady – materiał chłonny

Na potrzeby testów przygotowałam także cztery wkłady. Wśród nich dwa nowe kształty (szeroki i wąski), które są lepiej dopasowane do gatek (i nie tylko). Wkłady mają kształt przypominający zmodyfikowaną klepsydrę. Zostały uszyte z dwóch warstw froty bambusowej oraz mają naszyty na wierzchu materiał coolmax.

Takie wkłady też znajdują się w naszej ofercie już od roku, jednak w testach będziecie mogli zapoznać się z propozycją ich modyfikacji w postaci nowego kształtu.

Oczywiście Gatki wciąż będzie można (i nawet do tego zachęcam) używać z formowankami. Ale celem testów jest wypróbowanie nowego zestawu.

Testy Gatek SIO – PUL

Pierwsza część testów jest skierowana do mam maluchów, które dużo siusiają lub zaczynają być odpieluchowywane. Ponieważ jest to wczesna wersja produktu, celem testów jest wychwycenie wszystkich aktualnych i potencjalnych mankamentów. Zależy mi na szybkim feedbacku, dlatego zmuszona jestem zawęzić pierwszą grupę do mam z Trójmiasta i okolic. Na facebookowym fanpage’u Ekomajty pojawi się niedługo post o testach i prośbą o kontakt. Z grupy chętnych wybiorę kilka mam, które będą miały okazję przetestować produkt.

Druga część testów nastąpi po jakiś czas później i będzie skierowana już do szerszego grona chętnych. O tym też będę informować was w odpowiednim momencie. Więc proszę o trochę cierpliwości.

No i jeszcze jedna ciekawostka. Jeśli testy Gatek SIO – PUL wypadną pomyślnie, w ofercie ekomajtowej pojawią się także Gatki SIO wełniane.

Co w zestawie testowym, czyli mały „striptiz” Gatek SIO – PUL

Zdjęcia ilustrują testową wersję produktu i różnią się od jego finalnej wersji