Gatki PUL to jeden z moich ulubionych produktów. Jeszcze nie są tak popularne jak bym sobie wymarzyła, ale pomalutku zdobywają swoich wielbicieli. Świetnie się sprawdzają na noc (w połączeniu z formowanką) oraz przy odpieluchowywaniu maluchów (w połączeniu z wkładem chłonnym).

Gatki uszyte są z dzianiny PUL, czyli certyfikowanej tkaniny, zalaminowanej paroprzepuszczalną, cienką membraną, która nie przepuszcza wilgoci, ale pozwala skórze oddychać.

A gdybym wam powiedziała, że powstał nowy sposób wykorzystania naszych gatek w połączeniu z samymi wkładami?

Moda na SIO (z angielskiego Snap in One) w Polsce kwitnie. I nie ma się czemu dziwić. To wdzięczny system, który pozwala w szybki sposób wymienić wkład chłonny, gdy się zabrudzi (lub zostanie zasiusiany). Dodatkowo daje możliwość wygodnego sterowania chłonnością poprzez dodanie (lub odczepienie) poszczególnych wkładów.

W Ekomajtach już od długiego czasu można kupić wkłady z dodatkowymi napami. I to nie bez przyczyny.
Przyszła pora na pokazanie wam zajawki nowego produktu, którego pierwszą wersję już teraz będziecie mogli przetestować. Zanim jednak przejdę do ich szczegółów, kilka wstępnych informacji o samym produkcie.

Gatki PUL – baza

Same gatki nie uległy drastycznej zmianie. Wciąż są (i będą) dostępne w pięciu rozmiarach:

  • NB – do 1 m-ca – na specjalne zamówienie
  • S – szacowany wiek 0-3 m-ce
  • M – szacowany wiek 4-8 m-cy
  • L  –szacowany wiek 9-24 m-ce
  • XL –szacowany wiek 24-36 m-cy

Doszły do nich natomiast dwie dodatkowe napki (z przodu i z tyłu), po jednej z każdej strony. Nie musicie się ich obawiać, ponieważ Gatki PUL są zawsze noszone z „dodatkową warstwą chłonną” czyli formowanką lub (już niedługo) z wkładami, co sprawia, że napki nie przeszkadzają dziecku. Na pierwszy ogień pójdą gatki w rozmiarze L/XL.

Gatki SIO PUL są już dostępne w ofercie!

50,00 
50,00 

Gatki PUL Dopasowany Brzuszek

Gatki PUL SIO Aloha, ściągacz czarny

50,00 

Gatki PUL Dopasowany Brzuszek

Gatki PUL SIO Lama

50,00 
50,00 

Gatki PUL Dopasowany Brzuszek

Gatki PUL Aloha, czarny ściągacz (S)

50,00 
50,00 

Gatki PUL Dopasowany Brzuszek

Gatki PUL Be magical, ściągacz biały (S)

50,00 

Gatki PUL Dopasowany Brzuszek

Gatki PUL SIO Moonlight flower

50,00 

Gatki PUL Dopasowany Brzuszek

Gatki PUL SIO Noc świętojańska

50,00 

Wkłady – materiał chłonny

Na potrzeby testów przygotowałam także cztery wkłady. Wśród nich dwa nowe kształty (szeroki i wąski), które są lepiej dopasowane do gatek (i nie tylko). Wkłady mają kształt przypominający zmodyfikowaną klepsydrę. Zostały uszyte z dwóch warstw froty bambusowej oraz mają naszyty na wierzchu materiał coolmax.

Takie wkłady też znajdują się w naszej ofercie już od roku, jednak w testach będziecie mogli zapoznać się z propozycją ich modyfikacji w postaci nowego kształtu.

Oczywiście Gatki wciąż będzie można (i nawet do tego zachęcam) używać z formowankami. Ale celem testów jest wypróbowanie nowego zestawu.

Testy Gatek SIO – PUL

Pierwsza część testów jest skierowana do mam maluchów, które dużo siusiają lub zaczynają być odpieluchowywane. Ponieważ jest to wczesna wersja produktu, celem testów jest wychwycenie wszystkich aktualnych i potencjalnych mankamentów. Zależy mi na szybkim feedbacku, dlatego zmuszona jestem zawęzić pierwszą grupę do mam z Trójmiasta i okolic. Na facebookowym fanpage’u Ekomajty pojawi się niedługo post o testach i prośbą o kontakt. Z grupy chętnych wybiorę kilka mam, które będą miały okazję przetestować produkt.

Druga część testów nastąpi po jakiś czas później i będzie skierowana już do szerszego grona chętnych. O tym też będę informować was w odpowiednim momencie. Więc proszę o trochę cierpliwości.

No i jeszcze jedna ciekawostka. Jeśli testy Gatek SIO – PUL wypadną pomyślnie, w ofercie ekomajtowej pojawią się także Gatki SIO wełniane.

Co w zestawie testowym, czyli mały „striptiz” Gatek SIO – PUL

Zdjęcia ilustrują testową wersję produktu i różnią się od jego finalnej wersji 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *