Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Bibułki do pieluch | Klamerki | Worek PUL na pieluchy wielorazowe

W tej kategorii dostępne są praktyczne akcesoria pieluszkowe, takie jak klamerki Snappi do spinania np. prefoldów, bibułki do pieluch wielorazowych, które ułatwiają ich utrzymanie w czystości, jak również worki na pieluszki. Nasze bibułki do pieluszek wielorazowych są w pełni biodegradowalne i pasują do wszystkich rodzajów pieluch.

Torby na pieluchy dostępne są w różnych rozmiarach: mniejsze, na 1-2 pieluszki, przydadzą się do pieluchowania poza domem, z kolei większe pomieszczą nawet 8 pieluszek. Każdy oferowany worek na pieluszki to worek PUL, co oznacza, że dobrze izoluje wilgoć – tego rodzaju produkty sprawdzają się świetnie jako worki do kosza na pieluchy gdy zbiera się te zabrudzone do prania, a nie pierze od razu. Użytkowanie woreczka poza domem ułatwia zamek błyskawiczny oraz zapinany na napę uchwyt.

Wszystkie torby na pieluszki dostępne są w różnych ciekawych wzorach – z pewnością znajdziecie wśród nich worek na pieluchy wielorazowe, który się Wam spodoba i który wizualnie uprzyjemni okres pieluchowania.